PANDA SERIA 48 OGNIW 40MM

PANDA SERIA 48 OGNIW 40MM YL205C-24b - YL225C-24b PANDA

48 ogniw, monokrystaliczne, 1330 mm / 990 mm / 40 mm

ingli Solar PANDA to nowa technologia modułów monokrystalicznych z fotoogniwami bazującymi na krzemie domieszkowanym typu n, o średnich współczynnikach sprawności wynoszących ponad 19,5%

W połączeniu z wysoce przepuszczalnym szkłem moduły osiągają współczynnik sprawności wynoszący do 17,1%

W porównaniu do tradycyjnych modułów z ogniwami fotowoltaicznymi odomieszkowaniu typu p moduły PANDA wykazują niższy rozkład początkowy i lepszą wydajność, zarówno w wysokich temperaturach, jak i przy niskim natężeniu promieniowania

Wąska dodatnia tolerancja mocy wynosząca od 0 W do +5 W gwarantuje, że  moc modułów będzie równa wartości nominalnej lub ją nawet przewyższy

Taki współczynnik tolerancji mocy przyczynia się również do minimalizacji strat, wynikających z niedopasowania modułów, a tym samym do polepszenia wydajności systemu fotowoltaicznego.

Czołowe miejsca w testach „TÜV Energy Yield Test“ i „PHOTON Test“ są dowodem na wysoką wydajność i doskonałe zyski roczne


KORZYŚCI ZE STOSOWANIA TECHNOLOGII PANDA

System fotowoltaiczny wyposażony w technologię PANDA zaczyna działać wcześniej, natychmiast po wschodzie słońca, i pracuje dłużej, aż do zachodu słońca. Dzięki temu możesz zyskać więcej energii zwłaszcza w miesiącach zimowych.

Technologia PANDA wykorzystuje zjawisko dużej wrażliwości na fotony (energia fali świetlnej) i w ten sposób wytwarza energię nawet przy niskim poziomie nasłonecznienia. Otrzymasz dodatkową ilość energii na początku i na koniec dnia, zwłaszcza podczas krótkich i ciemnych zimowych dni, czyli zyskasz więcej ze słońca.

Panele fotowoltaiczne PANDA są dostępne w kilku kolorach — tradycyjna srebrna rama jako rozwiązanie tradycyjne lub kolor czarny zapewniający bardziej nowoczesny wygląd.

Technologia PANDA wykazuje wyższą wydajność niż inne technologie ponieważ panele PANDA generują więcej energii na jednostkę powierzchni. Dzięki temu można zyskać więcej energii z dachu, który ma ograniczoną powierzchnię.

Panele fotowoltaiczne PANDA mają 25-letnią gwarancję zapewnianą przez firmę Yingli Solar, największego globalnego producenta paneli fotowoltaicznych. Już ponad 30 mln naszych paneli zostało zainstalowanych w wielu miejscach na świecie. (1 na 10 zainstalowanych modułów w skali globalnej)