Wiaty solarne

Solarne wiaty projektu EIP Energy łączą w sobie funkcjonalność wiaty tradycyjnej z wysokiej wydajności generatorem zielonej energii elektrycznej. Wyposażone w odpowiednią infrastrukturę mogą również służyć jako stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

GENERATOR ENERGII ELEKTRYCZNEJ I OCHRONA PRZED WPŁYWEM WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH

Wiaty solarne to ekonomiczne i innowacyjne rozwiązanie przyjazne środowisku, które w zależności od wyposażenia może działać nie tylko jako elektrownia, ale również jako stacje ładowania. Niezależnie od pory roku eliminują potrzebę istnienia tradycyjnego źródła zasilania w energię elektryczną. Oferujemy zarówno autorskie projekty, jak i realizację według koncepcji Inwestora.

eBay Topaz Data Center Emerson Solar

ELASTYCZNE ROZWIAZANIE

Wiaty EIP Energy są wykonane z najwyższej jakości produktów dostarczanych przez producentów, którzy opierają się na wysoko wystandaryzowanym systemie jakości.

MAKSIMUM JAKOŚCI

Design stanowi nie tylko estetyczne ale i funkcjonalne zadaszenie. Konstrukcja jest bardzo stabilna i odporna na ciężkie warunki atmosferyczne, np. silny napór wiatru. Powoduje zsuwanie się śniegu i zanieczyszczeń co pozwala na maksymalizację uzysków energetycznych.  

Zalety:

  • ochrona samochodu przed wpływem warunków atmosferycznych i generator energii elektrycznej w jednym;
  • jednorazowy wydatek ze zwrotem finansowania inwestycji;
  • w połączeniu ze stacją ładowania, może być stosowana jako solar service station, w której samochody hybrydowe, elektryczne oraz e-rowery mogą ładować akumulatory